Autoskola Master-Klass
Informatīvais tālrunis:
(+371) 27762627
Vietnes karte по-русски latviski
Vakances Vakances

Rekvizīti Rekvizīti

Sadarbība Sadarbība

Par mums

Jaunumi


Apmācība ar NVA kuponu

10. dec 2018
Apmācība ar NVA kuponuPiedāvājam līdz 100% atlaidi


C,CE,D kategorija

15. apr 2018
C,CE,D kategorija

Labas piedāvājums tiem,kas vēlas saņemt C,CE un D kategorijas+95.kods

Iegūstiet jaunas kategorijas,kas pavērs Jums plašākas iespējas ...Visi jaunumi

Jaunumu arhīvsAtslēgas vārdi

Autoskola, csdd tests, apmācība, автошкола, cenas, Instruktori, Kategorijas, A, B, BE, C, CE, D, DE, Periodiskā apmācība, 95 Kods, , , autoskolas, Autoskolas Rīgā, Apsardzes kursi

Auto Jaunumi


CSDD nodrošinājusi


CSDD nodrošinājusi

CSDD nodrošinājusi jaunā parauga vadītāja apliecību izsniegšanu pirms Eiropā noteiktā termiņa CSDD nodrošinājusi, ka Latvijas autovadī - tā jiem jaunā parauga transport līdzekļu vadī tā - ja apliecību izsniegšana notiek jau no šī gada 2.janvāra, lai gan visās Eiropas valstīs tās obligāti jāievieš no 2013.gada 19.janvāra.

Janvārī CSDD izsniegusi vairāk nekā 6000 jaunā parauga vadītāja apliecības. Vienlaikus CSDD uzsver, ka transportlīdzekļu vadītājiem jaunā kārtība nerada papildus sarežģījumus vai izdevumus, jo esošās apliecības ir derīgas līdz uz tām norādītā termiņa beigām. Tāpat kopš 2.janvāra tiek izsniegtas arī jaunā parauga braukšanas mācību atļaujas jeb „baltās tiesības”.

2006.gada 20.decembra Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva 2006/126/EK nosaka, ka nolūkā uzlabot apliecību drošību un atpazīstamību, līdz 2013.gada 19.janvārim visām Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm jāievieš jaunā parauga vadītāja apliecības. Jāpiebilst, ka līdz 19.janvārim ES un EEZ par derīgām uzskatāmas vairāk nekā 110 dažādu paraugu apliecības, kas rada sarežģījumus ar to atpazīstamību un viltošanas gadījumiem.

Pāreja uz jaunā parauga vadītāja apliecībām Latvijā notiek pakāpeniski, līdz ar to esošās vadītāja apliecības ir derīgas līdz uz tām norādītajam termiņam. Protams, iepriekšējā parauga vadītāja apliecību pret jauno priekšlaicīgi var apmainīt jebkurš auto vadītājs, kurš to vēlas. Ņemot vērā, ka Latvijā pamatā vadītāja apliecības tiek izsniegtas uz pieciem vai desmit gadiem, tad pakāpeniska pāreja uz jaunā parauga vadītāja apliecībām tiks pabeigta 2022.gada beigās.

Jauno apliecību izgatavošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas un pretviltošanas elementi. Piemēram, mainīgs lāzergravēts attēls, kas ietver apliecības turētāja fotogrāfiju un dzimšanas datumu; burtu „LV” kustīgs attēls; izcelta reljefa drošības elements – ar tausti jūtamas burtu „CSDD” kontūras. Tādējādi tiek pastiprināta apliecību aizsardzība un drošība, kā arī nodrošināta augstāka kvalitāte. Tāpat kā līdz šim, jaunās apliecības būs vadītājiem jau ierastajā izmērā – kredītkartes formātā, kā arī maksa par vadītāja apliecību saglabājas līdzšinējā.

Iepriekšējā parauga transportlīdzekļu vadītāju apliecības Latvijā izsniedza kopš 2004.gada, kopumā tika izsniegtas apmēram 2 miljoni apliecības. 

Autonews.lv Pieteikties autoskolā

 


Mans Master-Klass
Reģistrēties | AtgādinātAutoskola Master-Klasson

Augšup

Informatīvais tālrunis: (+371) 27762627 

2007-2020 © Autoskola Master-Klass

Mājas lapas izveide - Ozmax Development
Ieteikt: 

 Яндекс.Метрика